Odvetný zápas play-off: Fan club - HAS Jihlava

Fan club : HAS Jihlava  7 : 13 (2:6, 5:6, 0:1)

Branky: 5x Horák, 3x Hodek, 2x Bakus a Ficenc, 1x Vantuch.

Sestava: Pokorný,

Němec, Sapík, Chromý, Svoboda, Ficenc, Vantuch, Hodek, Bakus,

Horák.

K odvetnému zápasu o postup do dalších vyřazovacích bojů jsme nastoupili pouze s devíti hráči v poli, ale ti se ukázali jako správní bojovníci, kteří nechtějí nic nechat náhodě. Od  první minuty se hrálo s maximálním nasazením a padali parádní góly po ukázkových kombinacích. Ač ne úplně fit, ale o to víc dravý David Horák, již v první třetině nasázel tři branky, po jedné přidal Olda Bakus, Dan Hodek a Tomáš Ficenc. Soupeři skórovali dvakrát a tak stav po první třetině 2:6 byl pro nás velice příznivý. Ve druhé třetině se hrál hodně otevřený hokej a proto padlo celkem jedenáct branek. Dvakrát se trefil Horák a Hodek a jednou  brankou přispěl Bakus a nestárnoucí Vantuch. Domácí dali gólů pět, ale i tak jsme si udržovali dostatečný náskok 7:12. Poslední třetina už byla brankově poklidná a na konečných 7:13 dal Tomáš Ficenc.

Brankově to bylo docela bláznivé utkání, ale to již v zápasech s takovýmhle soupeřem bývá. Kluci věděli o co se hraje a nepřipustili žádnou komplikaci v našem postupu dál, ač se soupeř místy uchyloval k nečistým zákrokům. Za to jim všem patří veliký dík!!  Již vyhlížíme našeho dalšího soupeře ve vyřazovacích bojích, který bude znám až ve středu večer.