TP - výzva

Datum konání: 28.05.2024 16:30

Kurt: 1

HAS Jihlava - HC Kokodáci

HASákům měl být soupeřem celek Janovic. Jenže tomu do utkání zasáhla plesová sezóna, takže HASáci nakonec své mistrovské utkání odehráli proti HC Kokodáci. Kompletní dvě pětky neponechaly soupeře dlouho v klidu, a tak již v 7 minutě svítil na ukazateli skóre stav 3:0, když se o všechny branky postaral čistým hatrickem Radek Polodna. Do konce třetiny zvýšili HASáci skóre o ještě jednu branku. Druhá třetina měla stejný obraz, a tak branky v síti hostujícího brankáře Götze přibývaly. Za stavu 7:0 přišlo střídání na postu brankářů a tak Milana Götze vystřídal v hostující brance Vomela. Ani on však nezabránil dalším brankám. Po druhé třetině tak byl stav již 9:0. Třetí třetina se již tzv. dohrávala a když už se zdálo, že HASácký brankář Martin Pokorný udrží čisté konto, tak po chybě domácí obrany v oslabení, snížil minutu před koncem hostující Vavřina na 11:1.

HAS Jihlava - HC Kokodáci 11 : 1 (4 : 0, 5 : 0, 2 : 1)

Vyloučení 7 : 3 (využití 0 : 1)

Sestava : Pokorný, Okáč, Polák, Vantuch, Hlaváčik, Kolář, Polodna, Gabriel, Derner, Horák, Svoboda.

Branky : Polodna 4x, Polák 2x, Vantuch, Horák, Svoboda, Okáč, Hlaváčik