HAS Jihlava : HC Rantířov   15 : 9 (8:2, 2:2, 5:5)

Branky: 11x Bakus, 1x Ficenc, Hodek, Horák a Svoboda.

Sestava: Pokorný,

Němec, Sapík, Gabriel, Štěrban,Svoboda, Ficenc,, Vantuch, Hodek, Bakus, Horák.

O výsledku zápasu s tradičním rivalem se rozhodlo již v první třetině. Olda Bakus si otevřel střelnici a po perfektně sehraných kombinacích s Danem Hodkem a Davidem Horákem nasázel  v první třetině pět gólů. Další přidali Ficenc, Horák a po ideální přihrávce Vantucha nekompromisně zavěsil Kuba Svoboda. Soupeř se trefil dvakrát a tak stav 8:2 po první třetině předurčil další vývoj zápasu. Druhá i třetí třetina skončila smírně, hrál se otevřený ale slušný hokej. Trefil se Dan Hodek a svůj střelecký den šesti góly završil Olda Bakus. Tím, že se moc nebránilo, si oba brankáři dost zachytali a museli být stále ve střehu. Výborný výkon podal Béďa Štěrban, který padal do střel a skvělou hrou tělem přes sebe nepustil žádného soupeře.

Byl to povedený zápas, který se hrál velice slušně a padali parádní góly. Oldův brankový galakoncert asi ustanovil nový HASácký rekord v počtu vstřelených branek v jednom zápase (možná i republikový)!! Dan i Olda se usadili na čele produktivity soutěž a na šestém místě je stíhá David Horák!!